Категорії новин   -   Магнітно-резонансна томографія   -  Магнітно-резонансна томографія

Magnetom Vida 3T MRI прискорює обстеження пацієнтів

Уже не перший рік компанія Siemens Healthineers є виробником якісного діагностичного обладнання, забезпечуючи високі стандарти діагностики всьому світу. Прямим доказом цього став магнітно-резонансний сканер Magnetom Vida 3T, що забезпечує не тільки якісну діагностику, а й прискорення самого процесу.

MAGNETOM Vida - перший МРТ-сканер із спеціальною технологією BioMatrix, яка забезпечує дослідження пацієнтів у всіх клінічних областях з потужністю магніту 3T. На додаток до революційної технології MAGNETOM Vida укомплектований абсолютно новою магнітною і системною архітектурою.

Magnetom Vida 3T MRI прискорює обстеження пацієнтів

Огляд МРТ сканера Magnetom Vida 3T

Сканер є не лише потужним, але і комфортним для пацієнта. Основні характеристики томографа:

 • Діаметр апертури 70см;
 • Чудова однорідність у всьому вимірюваному обсязі і велике поле огляду 55 х 55 х 50 см3;
 • Потужність градієнта до 60/200 одночасно дозволяє підвищити співвідношення сигнал /шум (SNR) на 25%;
 • Економічне управління енергоресурсами за допомогою програми EcoPower.

Особливості та переваги апарату:

 • Технологія BioMatrix Select & GO, набір датчиків, тюнерів і сенсорних інтерфейсів, які знаходяться на передній панелі системи, дозволяє швидко і легко позиціонувати пацієнта;
 • Інтуїтивно зрозумілий робочий процес Dot надає високоякісну обробку зображень;
 • Завдяки багатьом автоматичним діям, таким як AutoAlign, AutoCoverage і AutoFoV, усувається необхідність ручного планування дослідження.

Широкий спектр клінічного застосування

Для забезпечення всіх потреб в галузі охорони здоров'я MAGNETOM Vida пропонує універсальність з широким спектром застосування і забезпечує досконалість щоденної клінічної практики для всіх пацієнтів, яким необхідно МРТ дослідження.

Magnetom Vida 3T MRI прискорює обстеження пацієнтів

1. Неврологічні дослідження

Magnetom Vida забезпечує чудові клінічні та наукові дослідження в області неврології завдяки котушці BioMatrix head / neck 64. Оптимізацію зображення надають нові тюнери BioMatrix з технологією CoilShim і розширені протоколи для дифузійної, перфузійної обробки зображень і fMRI.

2. Ортопедія

Функції AutoAlign і AutoCoverage покращують планування досліджень колінного суглоба, стегнової і плечової кісток, а також MPR для швидких вимірювань 3D і багатопланового форматування Inline 3D. Спеціальні адаптовані котушки Tx / Rx Knee 18, Shape 16 і нова 18-канальна котушка UltraFlex покращують SNR.

3. Онкологічні дослідження всього тіла

MAGNETOM VIDA Full-Body Dot Engine дозволяє легко і бездоганно планувати багатопараметричні дослідження з автоматичним розпізнаванням індивідуальної анатомії тіла пацієнта.

Magnetom Vida також ідеально підійде для кардіологічних досліджень, педіатрії, для магнітно-резонансної діагностики грудей і простати. Сканер налаштований на застосування у всіх клінічних сферах і гарантує високу якість і комфорт для пацієнтів.

Діана Балог, лікар, Компанія Bimedis

10.05.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Магнітно-резонансна томографія

  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле