Категорії новин   -   Загальна медицина   -  Загальна медицина

FreeStyle Libre: контроль рівня глюкози від Abbott

Нарешті з'явився зручний пристрій для вимірювання рівня цукру у діабетиків. Новий апарат FreeStyle Libre, від всесвітньо відомої компанії Аbbott, не вимагає пальцевих ін'єкцій, що робить процедуру повністю безболісною. Устаткування являє собою невеликий сенсор і пристрій для зчитування і відображення даних. Процедура займає не більше хвилини, а дані сенсора зберігаються в апараті протягом трьох місяців, що дозволяє простежувати динаміку показників.

FreeStyle Libre: контроль рівня глюкози від Abbott

Дуже багато людей у ​​всьому світі стикаються з таким захворюванням, як цукровий діабет, і багатьом це доставляє деякі незручності, тому що необхідний постійний контроль рівня цукру. Раніше рівень цукру визначався за допомогою спеціальних індикаторів для крові, але зараз з'явився новий варіант проведення вимірювань - пристрій FreeStyle Libre. Це інноваційна технологія від компанії Аbbott, яка вже протягом багатьох років займається розробкою медичних пристроїв.

Система FreeStyle Libre і її особливості

Віце-президент компанії гордо заявив про те, що нарешті життя людей з діабетом істотно полегшиться, і це не могло не викликати захоплення у всього світу. При цьому використовувати пристрій можуть пацієнти від 4 років і старше. Система має ряд особливостей, які полегшують її використання, і гарантують точність результату:

 • цілодобове вимірювання - датчик сам вимірює рівень глюкози в крові і зберігає дані протягом усього дня;
 • безболісна процедура - сканування триває всього одну секунду і може бути виконано навіть через одяг;
 • захищеність пристрою - контроль буде проводитися на постійній основі, так як носити пристрій можна і в душі, і на тренуванні, і в басейні;
 • повноцінні дані - при скануванні у вас буде поточний рівень глюкози, дані за останні вісім годин, а також стрілка, що позначає зростання або зниження рівня цукру в крові.

FreeStyle Libre: контроль рівня глюкози від Abbott

Складові апарату

Для повноцінної роботи, пристрій включає в себе три складові:

Сенсор FreeStyle Libre дуже зручний у використанні, так як може неінвазивно визначити не тільки рівень цукру, а й наявність кетонів. Зручність датчика полягає в його невеликому розмірі (всього 35 на 5 мм), а це означає, що його легко і непомітно можна носити під одягом. При цьому змінюється він раз на два тижні, і спокійно витримує будь-який контакт з водою. І звичайно, особливий плюс - це відсутність калібрування і пальцевого проколу.

Відображувач даних використовує високоякісну сенсорну технологію зчитування даних і їх відображення на апараті. Пристрій для відображення має компактні розміри, що дозволяють завжди мати його при собі. Графіки, що відображають рівень глюкози в крові, дуже зрозумілі і доступні, а кольоровий екран робить їх ще більш вираженими і показує динаміку змін. Дані, збережені у пристрої протягом трьох місяців.

FreeStyle Libre: контроль рівня глюкози від Abbott

Програмне забезпечення апарату вносить всі дані в амбулаторний профіль, підсумовує їх і показує тенденцію змін рівня глюкози.

Для людей, з таким небезпечним захворюванням, як цукровий діабет - моніторинг рівня цукру в крові - щоденний обов'язок. Тому, для них досить зручним є відсутність дискомфортних процедур, оскільки тепер контроль буде проводитися легко, зручно і безболісно.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis

03.05.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле