Категорії новин   -   Магнітно-резонансна томографія   -  Магнітно-резонансна томографія

НОВА МРТ МЕТОДИКА МОЖЕ ДИФЕРЕНЦІЮВАТИ ДОБРОЯКІСНУ ПУХЛИНУ ВІД РАКУ

Сучасні методи візуалізації здатні з точністю визначати наявність пухлин, але для диференціації їхньої природи необхідно проводити біопсію. Під час біопсії клітини напряму беруться для дослідження, що займає багато часу і являється інвазивним методом.

На сьогодні вчені із Університету Джонса Хопкінса показали, що новий МРТ метод, який не потребує введення констрастних речовин може бути більш ефективним і точним, ніж стандартна біопсія. Цей метод користується унікальною властивістю ракових клітин скидати молекули цукру з внутрішніх мембран. На даний момент новий МРТ метод не випробовувався на людському організмі, але такі дослідження очікуються в найближчому майбутньому. Результати наукової роботи на мишах були опубліковані в онлайн журналі Nature Communications.

“Коли клітини стають раковими, деякі білки на скидають молекули цукру на своїй внутрішній мембрані, стаючи менш слизькими, можливо тому, що вони знаходяться в більш тісних умовах. Якщо ми налаштуємо МРТ на детекцію цукрів, прикріплених до особливого білка, ми зможемо побачити різницю між нормальними і злоякісними клітинами”, говорить Джефф Бюлт, Ph.D., професор радіології і радіологічних наук в Інституті клітинної інженерії в Школі медицини при Університеті Джонса Хопкінса.  

Необхідно проводити подальші дослідження, але вчені впевнені, що, якщо метод потенційно може застосовуватися для ранньої детекції раку, вимірювання ефекту хіміотерапії і як інструмент для більш точних біопсій під контролем методів візуалізації.

05.05.2015
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Магнітно-резонансна томографія

  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле