VILLA SISTEMI MEDICALI - якість, інновації, надійність

XXI століття сповнене новими відкриттями, сучасними технологіями та постійним розвитком. Це все безпосередньо стосується сфери медичного обладнання, де на плаву залишаються тільки найкращі виробники. Одними з таких є VILLA SISTEMI MEDICALI - компанія яка вже давно заявила про себе, пропонуючи своїм клієнтам тільки інноваційне, якісне та надійне обладнання.

Компанія була створена ще в 1958 році в Букінаско (Італія) містером Альфіо Вілла і на той час займалася розробкою та продажем обладнання для рентгенодіагностики. Вже в 1990 році після об’єднання компаній Fiad, Fao, Joint та Eurostrazza метою Villa Sistemi Medicali  стало виробництво високотехнологічного медичного обладнання та достойний вихід організації на міжнародний ринок.

Сертифікована якість обладнання

Компанія VILLA з року в рік докладала максимальні зусилля на вдосконалення радіологічного обладнання, введення інноваційних технологій, не забуваючи при цьому про потреби клієнтів. Для забезпечення найвищого рівня якості, для більшості своїх продуктів, компанія отримала сертифікати, серед яких:

  • сертифікат якості у відповідності зі стандартом ISO 9000;
  • сертифікат UNI EN ISO 13485: 2004 та по стандарту ISO 9001: 2008.

Окрім цього організація стала однією з перших компаній в Італії, яка отримала сертифікацію у відповідності з UNI EN ISO 9001: 2000, а для того, щоб підтвердити надійність свого обладнання компанія отримала ряд інших сертифікатів таких як: ETL, IMQ, CSA.

Діяльність компанії не обмежується європейським континентом, тому для активного просування на ринку Сполучених Штатів було отримано сертифікацію FDA, ISO 13485:2003.

Широкий вибір радіологічного обладнання

За 60 років існування, компанія стала одним з лідерів по виробництву якісного обладнання для загальної та дентальної рентгендіагностики. Завдяки постійним інноваціям, використанню цифрових плоскопанельних детекторів та можливості 3D-візуалізації - обладнання компанії VILLA дає можливість вирішувати найважчі діагностичні задачі.

Для забезпечення всіх потреб клієнтів компанія пропонує широкий асортимент радіологічного обладнання, а саме:

1. Медичне радіологічне обладнання:

  • аналогові та цифрові системи для рентгенографії та флюороскопії;
  • аналогові та цифрові апарати для загальної рентгенографії;
  • мамографічні апарати;
  • хірургічні рентгенівські установки.

2. Стоматологічне радіологічне обладнання:

  • інтраоральні рентгени;
  • стоматологічні панорамні системи;
  • стоматологічні 3D-томографи.

Компанія щорічно робить інвестиції у дослідження та розробки нових технологій для свого обладнання. Саме завдяки постійному удосконаленню VILLA SISTEMI MEDICALI є одним із лідерів у виробництві діагностичного медичного обладнання, яке успішно продається у більш ніж 90 країн світу.