Категорії новин   -   Ультразвук   -  Ультразвук

SuperSonic Imagine розробили нову ультразвукову систему преміум класу

Сучасна УЗД система готова продемонструвати світу масу нових можливостей. Французька корпорація SuperSonic Imagine представила світовій спільноті свою 8-річну розробку - Aixplorer Ultimate. Це унікальний УЗД сканер, який працює з частотою кадрів в 200 разів більше, ніж вже відомі системи, що дозволяє проводити декілька операцій одночасно, розширити діапазон отриманих даних, а також підвищити їх точність і достовірність.

SuperSonic Imagine розробили нову ультразвукову систему преміум класу

Нові розробки в медицині з'являються досить часто, але не всі вони можуть скласти належну конкуренцію вже відомим апаратам. Коли мова йде про ультразвукові системи, вимоги стають ще більшими - точність результатів повинна бути максимально високою, час обробки коротким, а інтерфейс зручним. Новинка в області ультразвукових апаратів від компанії SuperSonic Imagine, поєднує в собі всі необхідні характеристики і тому зацікавила лікарів усього світу.

Особливості системи

SuperSonic Imagine розробили нову ультразвукову систему преміум класу

Aixplorer Ultimate - це розробка французької компанії, яка вже протягом багатьох років удосконалює і створює УЗД апарати нового покоління. Особливістю цього пристрою вважається використання нової технології UltraFast, яка забезпечує частоту кадру в 200 разів більше, ніж у існуючих нині систем. Завдяки програмній архітектурі, УЗД апарат може використовувати поліпшені методи обробки зображень.

Висока якість зображень забезпечується програмною технологією SuperFast від SuperSonic Imagine. Режим відображення грає дуже велику роль в таких апаратах, тому що отримувана картинка повинна бути однорідною і чіткою. Технологія Tissue Tuner може адаптувати швидкість ультразвуку для декількох органів, що розширює можливості лікарів в різних ситуаціях.

Ну і звичайно, доповнення ShearWave Elastography, яке також розроблено цією французькою компанією, дозволяє візуалізувати та оцінювати жорсткість тканин в режимі реального часу.

Інновації в медицині

SuperSonic Imagine розробили нову ультразвукову систему преміум класу

УЗД сканер Aixplorer UltraFast дозволяє лікарям отримувати необхідну кількість даних і відкриває двері до різних інноваційних технологій:

 • Angio PL.US - за допомогою вдосконаленої технології кольорової чутливості і роздільної здатності, виводить мікросудинну візуалізацію на новий рівень;
 • TriVu - це унікальна ультразвукова система, яка готова запропонувати онлайн зйомку, що об'єднує в собі B-режим, SWE TM і вдосконалену технологію візуалізації. Завдяки цьому, одночасно можна відображати анатомію людини, жорсткість тканин і судини.
 • Needle PL.US - надає можливість візуалізувати анатомічні структури пацієнта в онлайн режимі, а також відображати голки для біопсії. При цьому є можливість спрогнозувати, куди піде голка.

Всі ці інновації, доступні з впровадженням даного пристрою до медичних установ, зможуть заощадити час обстежень, зробити їх комфортними та надійними. Огляд роботи і технічних характеристик цього сканера підтверджують його унікальні можливості і роблять відмінним помічником в клініках. Ця система розроблялася протягом 8 років і підсумки, які отримали винахідники в результаті, перевершили всі очікування.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis

 
13.03.2018
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле