Ampronix – провідна компанія в сфері медичної візуалізації

Ampronix – це всесвітньо визнаний офіційний дистриб’ютор виробів найкращих медичних брендів, а також розробник інноваційних технологій. Починаючи з 1982 року, головна мета компанії – задовільняти зростаючі потреби медицини, використовуючи власні обширні знання продукції, відмінне обслуговування та ультрасучасні центри ремонту. Обслуговуючи клієнтів в 130 країнах, Ampronix пишається можливістю пропонувати спеціалізовані універсальні рішення значно швидше та дешевше, ніж інші постачальники послуг.

Інноваційні методи візуалізації

Ampronix розробляє революційні рішення, що сприяють вищій результативності лікування. Мета компанії – забезпечити умови, необхідні для того, щоб подолати оперативні та фінансові перешкоди в сфері охорони здоров’я.

Науково-дослідна група світового класу в Ampronix спеціалізується в розробці інноваційних методів медичної візуалізації. Вони намагаються подолати перешкоди, що існують через прогалини в сучасних технологіях. Досвідчені інженери розробляють рішення для виробників комплектного обладнання і ці рішення часто перевершують всі сподівання.

За понад 35 років роботи з лідерами індустрії Ampronix стали офіційним дистриб'ютором таких визнаних марок як:

  • Sony
  • Barco
  • NDS.

Завдяки цим успішним партнерським стосункам, Ampronix може пропонувати продукцію високого рангу за прийнятними цінами. Більше того, міжнародні дистриб’ютори користуються багатьма інноваційними продуктами Ampronix для забезпечення росту компаній.

Найдосвідченіші експерти галузі

Маючи понад 100 років досвіду, ультрасучасні центри ремонту Ampronix наймають лише найбільш кваліфікованих працівників для діагностики та ремонту всіх типів обладнання для візуалізації, а також периферійного обладнання. Більше того, експерти Ampronix виявляють та виправляють слабкі місця обладнання, допущені виробником, а отже обладнання служить довше і більш ефективно.

На даний час, компанія розширює свою міжнародну дилерську мережу і приймає заявки від компаній, які хотіли б розширити своє портфоліо і поширювати продукцію Ampronix. За більш детальною інформацією звертайтесь до Майкла Томаса, директора з маркетингу, за тел. 800-400-7972 або mthomas@ampronix.com.

З самого початку існування компанії, головним для Ampronix було задоволення клієнтів, оскільки професіоналізм – це основа їхньої роботи. З надійністю, безпекою та якістю в основі їхньої філософії, Ampronix прагне допомагати іншим рятувати життя та створити здоровіше майбутнє для майбутніх поколінь.