FDA схвалила новий 3Т МРТ сканер GE Signa Premier

Компанія GE Healthcare з гордістю заявила про виробництво нового апарату для МРТ з широким отвором гентрі SIGNA Premier 3,0 Т, який тепер доступний на ринку США. МРТ томограф SIGNA Premier це наслідок спільної роботи компанії GE з Національною футбольною лігою США (NFL) і дослідних центрів протягом чотирьох років. Разом вони працювали над створенням і поліпшенням пристроїв для візуалізації, які змогли б допомогти вченим у виявленні і потенційній діагностиці легкого пошкодження мозку (mild Traumatic Brain Injury (mTBI)). Новий магнітно-резонансний томограф SIGNA Premier забезпечує високу ступінь діагностики з відмінними можливостями, які можуть бути зосереджені на дослідженнях, зокрема в сфері неврологічних і онкологічних захворювань.

Огляд МРТ сканера Signa Premier 3T

Ерік Штар, президент і головний виконавчий директор GE Healthcare MRI сказав, - «Ми дуже раді представити SIGNA Premier клініцистам. Ми вважаємо, що його передові програми і революційні інновації дозволять забезпечити клінічний потенціал, спрямований на дослідження, і нададуть більший комфорт пацієнтам. Нова система допоможе клініцистам подолати кордони того, що можливо з МР ».

Головною гордістю компанії GE Healthcare є те, що новинка Signa Premier 3T отримала сертифікат і схвалення від Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США (FDA).

SIGNA Premier 3Т включає в себе:

  • новий поліпшений надпровідний магніт GET;
  • система вектора, яка є найпотужнішою розробкою компанією GE серед 3.0T систем з широкою апертурою;
  • і сучасну, цифрову потужну радіочастотну архітектуру для передачі і прийому сигналу.

Магнітно-резонансний томограф буде дуже вигідним для клінічного і дослідницького застосування оскільки є високопродуктивним обладнанням, яке має програмне забезпечення для машинного навчання, також включає хмарну аналітику. SIGNA Premier забезпечений інноваційною методикою вектора SuperG. Котушка SuperG з градієнтом служить для надвисокої ефективності роботи і відрізняється чудовою продуктивністю і стійкістю. Signa Premier оснащений поліпшеними протоколами Human Connect (MultiShell DTI і високоякісним fMRI), отримуючи зображення з більшою роздільною здатністю, при цьому не жертвуючи комфортом пацієнта або розміром апертури гентрі. В результаті сканер Signa Premier виявився унікальним МРТ з функціоналом 60-сантиметрового МРТ з просвітом 70 см.

Нова радіочастотна технологія дозволяє отримувати дані сканування хворих в одночасно з декількох поверхневих котушок завдяки 146 окремим каналів датчика, які при цьому забезпечують більш інтенсивне сканування, кращу якість зображення і загальну поліпшену клінічну ефективність.

Комфортна діагностика головного мозку для всіх пацієнтів

Компанія GE розробила 48-канальну котушку для голови, яка гарантує феноменальну продуктивність практично для всіх хворих. Пристосоване проектування котушки враховує 99,99 відсотка жителів, включаючи пацієнтів з надзвичайно великими головами і короткими шиями. При цьому зберігається високе відношення сигнал / шум (SNR) і відмінна якість зображення. Крім того, на сканері SIGNA Premier ви зможе виконати швидке сканування мозку не більш ніж за п'ять хвилин, при цьому використовуючи HyperSense, новий інструмент сканування завдяки якому процес став у вісім разів швидше, який також є частиною пакета додатків HyperWorks.

Можна ще довго обговорювати всі плюси цього сканера, оскільки компанія GE Healthcare виробляє діагностичне обладнання дійсно високого класу. Ми впевнені, що через деякий час ви і самі в цьому ще не раз переконаєтеся. На платформі для покупки і продажу медичного обладнання БіМедіс, ви завжди зможете переглянути численні варіанти обладнання відомих брендів, таких як GE, Toshiba, Siemens, Hitachi, Philips і ін.

Діана Балог, лікар, Компанія Bimedis