Виставка Arab Health збирає кращих в області охорони здоров'я

Виставка Arab Health вважається однією з наймасштабніших у світі. Щорічно її відвідує понад 11 тисяч осіб, а представляють свої послуги і товари - близько 4 тисяч представників та фірм. Цього року виставка пройде з 29 січня по 1 лютого в Міжнародному Виставковому центрі міста Дубаї. Виставка буде включати в себе 20 конференцій із різних напрямків медицини та фармацевтики.

Компанії, які представляють себе в рамках цієї виставки, мають реальну можливість розпочати співпрацю з Близьким Сходом. Цього року захід буде проходити в величезному виставковому павільйоні, який вміщає в себе більше 4000 тисяч експонатів.

Особливості виставки

Головна особливість виставки - це можливість не тільки налагодити контакти, заручитися підтримкою однодумців, а й зробити повноцінну презентацію своєї продукції. В цілому виставка приймає понад 13 тисяч докторів медичних наук, і понад тисячу фармацевтів.

Виставка ділиться на два сектори:

  • Arab Health Congress - конгрес по всім сферам охорони здоров'я;
  • MEDLAB - виставка по медичній техніці, обладнанню, лабораторіях та інших.

 

В цілому буде розглянуто цілий ряд презентацій, таких як: електромеханічне обладнання, хірургічне, лазерне, ортопедичне, а також ряд лікарських препаратів і медикаментів.

Напрями конференції

В першу чергу, захід представляє акредитовані конференції СМЕ (Continuing Medical Education), програма яких спрямована на заклик до вирішення глобальних проблем в медицині і охороні здоров'я. Саме це дає можливість молодим лікарям і докторам наук представити світу свої найкращі розробки.

Другий відділ - це модулі практичного навчання. Компанія Arab Health розробила цілий ряд програм, які спрямовані на ознайомлення лікарів з сучасними технологіями. Лікарі можуть випробувати всі новинки в області медицини, які недоступні в їх країнах.

І третій відділ - це зона 3Д-друку. Саме вона в минулому році залучила безліч відвідувачів виставки. Технологія 3Д-друку дуже сильно вплинула на розвиток медицини і це демонструється в реальному житті.

Організатори цієї масштабної події привернули величезну кількість презентацій, які поділять загальну програму на 20 різних конференцій. Доповіді торкнуться не тільки теми здоров'я, але і правильного харчування, оновлення технологій та обладнання і багато іншого. Щоб додати свій стенд на виставку, необхідно було пройти спеціальний відбір за всіма критеріями, заявки на який подавалися через інтернет.

Відвідати виставку зможе будь-хто, заздалегідь зареєструвавшись на її офіційному сайті. Будь-який відвідувач отримає безцінний досвід, зможе познайомитися з прогресивними технологіями і отримає можливість знайти не тільки клієнтів, але і партнерів для розвитку нових проектів.

Компанія Бімедіс завжди хоче бути кращою в своєму напрямку, тому теж обов'язково відправиться на цей захід. Безцінний досвід, нові знання і передові технології дозволять вивести компанію на абсолютно новий рівень.