Carestream Health представили ультразвукову систему Touch Prime XE

З кожним днем ​​технології ультразвукової діагностики рухаються вперед. І сьогодні, американська компанія Carestream health зробила новий крок в цій області - апарат Touch Prime XE. Він поєднує в собі нові модернізовані технології,тому перетворює роботу на більш швидке, просте та зручне заняття. Технологія, яка не використовувалась раніше - Smart Flow дає унікальну можливість збільшити кут огляду, а це, в свою чергу, дозволяє отримати цілий ряд додаткових характеристик.

Сучасні УЗД-апарати відкривають багато можливостей перед лікарями, дозволяючи не тільки ставити діагнози з максимальною точністю, але і робити це швидко та легко. Нещодавно, в США вийшов на ринок новий УЗД апарат, який дає можливість візуалізувати кровотік в будь-яких напрямках, що дає лікарю максимально повну гемодинамічну інформацію.

Інформація про розробку

Новинка Touch Prime XE розроблена фірмою Carestream Health, яка впровадила нову технологію Smart Flow в звичайні УЗД апарати. Ця технологія дозволяє розширити кут огляду звичайних доплерівских систем спостереження, що дає можливість візуалізувати рух кровотоку і визначати його швидкість, навіть якщо напрямок кровотоку перпендикулярний променю. Кольорові стрілки, які відображаються на екрані, дають інформацію про довжину кровотоку, швидкість та інші важливі параметри.

УЗД сканер також оснащений розширенням SynTek, яке робить видимість деталей набагато чіткішими, для того, щоб краще відобразити рухомі структури, а також гарантує оптимізацію сформованого зображення для зниження рівня шумів на ньому. Завдяки поліпшеному зображенню можна побачити навіть невеликі структури. Крім цього, система дозволяє проникати променям досить глибоко, щоб візуалізувати область живота та його внутрішніх органів.

Для простоти роботи на цьому пристрої встановлено панель управління All-Touch. Інтенсивність роботи максимально швидка, а всі первинні функції можна побачити, не відриваючи погляд від дисплея. Встановлені датчики дозволяють відображати судини, а також можуть бути використані в радіології для візуалізації м'язово-скелетного корсета.

Призначення пристрою 

Пристрій Touch Prime XE працює при частоті кадрів більше 100 Гц, підтримує протокол DICOM і RFID для:

  • зчитування штрих-кодів;
  • радіочастотної ідентифікації;
  • бездротового зв'язку для передачі зображень.

Огляд нової системи підтвердив, що вона дає розширену інформацію про кровотік, яка може зіграти важливу роль при встановленні діагнозу, а також при підборі варіантів лікування захворювань. Використання ультразвуку цим апаратом, дозволяє сонографам та іншим лікарям отримувати точні зображення динамічних моделей кровотоку, які не відображаються при використанні звичайних методів ультразвукової діагностики.

Компанія Carestream Health заявила про наміри розробити УЗД апарати нового покоління, які будуть дозволяти оцінювати судинний кровотік, а також складні структури потоків при стенозі. Всі вони розроблені на базі сучасного інтегрованого процесора GPU, який збільшує якість зображення, знижує час увімкнення системи, і при цьому покращує продуктивність та зручність використання.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis