Категорії новин   -   Загальна медицина   -  Загальна медицина

EasyOne Air: безконтактний спірометр від ndd Medical

Новий апарат EasyOne Air від ndd Medical Technologies - це крок уперед в дослідженнях легень. Він має ряд переваг, а найголовнішою є можливість працювати з ним в форматі портативного спірометра, а також у вигляді повноцінного стаціонарного апарату. Використання сучасної технології TrueFlow, дає можливість проводити обстеження без калібрування, не знижуючи при цьому точність результатів. Швейцарська фірма ndd Medical Technologies отримала світове визнання за розробку розумного та зручного спірометра, який можна використовувати в машинах швидкої допомоги.

EasyOne Air: безконтактний спірометр від ndd Medical

Повноцінна робота організму залежить від багатьох факторів, і одним з них є робота легень. Щоб отримати реальну картину стану дихальної системи, необхідно пройти процедуру спірометрії, яка визначає головні показники роботи легень, а також візуалізує процес дихання. Раніше, для цієї процедури використовувалися старі технології, але з тих пір, коли на ринок надійшов новий апарат EasyOne Air, процедура стала легшою, точнішою і швидшою.

Особливості роботи пристрою 

EasyOne Air - це безконтактний спірометр нового покоління, для роботи якого не потрібне калібрування. Завдяки використанню сучасних технологій, швейцарська компанія ndd Medical Technologies розробила апарат, який можна використовувати в первинній санітарно-медичній допомозі.

EasyOne Air: безконтактний спірометр від ndd Medical

Він має цілий ряд особливостей, які включають в себе:

 • можливість використання у вигляді як портативного , так і стаціонарного пристрою;
 • прецизійна техніка TrueFlow ™ гарантує точні і достовірні результати без калібрування;
 • кольоровий сенсорний дисплей, який дозволяє легко вводити дані, а також переглядати графіки результатів обстеження в реальному часі;
 • технологія Bluetooth і EMR, які дають можливість обмінюватися даними.

Переваги апарату 

Застосування апарату дає гарантію отримання максимально правильних результатів, незалежно від зовнішнього середовища, місця розташування пацієнта і кількості проведених тестів. Апарат може використовуватися без підзарядки протягом ста тестів, при цьому проведення збору даних для обробки, проводиться повністю безконтактним методом.

Дана новинка в області медицини включає в себе ін'єкційний контроль, завдяки якому процедура очищення приладу зводитися до мінімуму. Всі частини приладу, які знаходяться під впливом пацієнта, є одноразовими, а це, в свою чергу, запобігає можливість забруднення датчика, потрапляння в прилад вологи, а також зводить очищення пристрою до простого процесу протирання поверхні.

EasyOne Air: безконтактний спірометр від ndd Medical

Огляд технічних характеристик приладу EasyOne Air показав, що його можна безперервно використовувати протягом усього життя та не сумніватись в точності отриманих результатів. Надійність пристрою була продемонстрована на великих медичних форумах, що дозволило в черговий раз підтвердити свою репутацію. Використання апарату в двох режимах, дозволяє переглядати стислу інформацію в портативному режимі і отримувати повністю розгорнуті графіки роботи системи легенів у широкомасштабному режимі.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis

11.12.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле