Eko DUO - новий мобільний стетоскоп з можливістю ЕКГ

На даний момент серцеві захворювання є дуже поширеною недугою, і багатьом людям необхідно постійне спостереження. На жаль, не кожен пацієнт має можливість часто відвідувати лікарню для перевірки, тому створення спеціалізованого апарату, який дозволить контролювати та спостерігати за роботою серця - дуже важлива місія.

З огляду на потреби таких пацієнтів був винайдений та випущений у виробництво портативний стетоскоп, що дозволяє вивчити функціонування роботи серця в режимі теперішнього часу. Стетоскоп Eko DUO оснащений функцією електрокардіографа, і здатний видавати максимально точні результати, завдяки використанню сучасних технологій. Також вражаючими стали габарити апарату, який має розмір кишенькового телефону, завдяки чому його зручно носити з собою.

Мобільний стетоскоп з функцією ЕКГ був розроблений компанією Eko і без сумнівів став новим прогресивним кроком в світі медицини.

Особливості роботи пристрою

Компанія Eko вже протягом багатьох років займається розробкою апаратів для контролю за роботою серця, але новинка апаратної медицини, випущена в 2017 році, стала дійсно чимось особливим. Це компактний кишеньковий апарат з функцією ЕКГ і аускультації в одному пристрої. Зовні він нагадує старий мобільний телефон, але в ньому всього три кнопки. При цьому кожна з них відповідає за певну функцію, наприклад, ЕКГ або аускультацію, що прирівнюється до роботи класичного стетоскопа.

Перевагою кишенькового стетоскопа є те, що користуватися ним пацієнт може самостійно. При експлуатації такого кардіологічного обладнання можна отримати інформацію, яка буде аналогічною обстеженням звичайним стетоскопом, а всі діагностичні дані в цей час виводяться за допомогою спеціального додатку.

Аускультативні тони і діаграма ЕКГ записуються і відображаються в реальному часі, після чого можуть зберігатися в базі даних для подальших обстежень.

Технічні характеристики

Стетоскоп Eko DUO з функцією електрокардіографа має такі особливості:

  • оснащений 1-свинцевим ЕКГ;
  • сумісне з HIPAA програмне забезпечення;
  • 60-кратне збільшення звуку;
  • бездротовий Bluetooth;
  • потужна батарея, яка гарантує 9 годин автономної роботи.

Діаграма ЕКГ і аускультація серцебиття дозволяють максимально точно провести аналіз роботи серця, роблячи можливою діагностику проблем серцевої діяльності. Телефонний додаток, який візуалізує результати обстеження, є на всіх операційних системах смартфонів, таких як iOS, Android і Windows. Він відображає всі серцеві аномалії і зберігає отримані результати за допомогою шифрування HIPAA.

У комплекті з пристроєм йде спеціальна електронна гарнітура для стетоскопа, але завдяки роз'єму 3,5 мм, ви можете прослуховувати файли в будь-яких стандартних навушниках. Також розробники пристрою передбачили можливість бездротової зарядки, яка встановлюється поверх існуючого зарядного майданчика, в разі зниження заряду акумулятора.

Огляд функцій і технічних характеристик цього пристрою говорить про те, що завдяки високій точності результатів, використання апарату досить актуальне на сьогоднішній день.Також привабливими є розміри, що дозволяють носити апарат з собою в кишені і при необхідності виявляти причину поганого самопочуття.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis