Категорії новин   -   Загальна медицина   -  Загальна медицина
February 07, 2018 https://bimedis.net/latest-news/browse/626/portativniy-skaner-rsom-vidobrazhae-vaskulyarizatsiyu-u-patsientiv-z-psoriazom

Псоріаз - дуже поширене захворювання, впоратися з яким не так легко, особливо якщо оцінювати ситуацію тільки поверхнево. Щоб якомога точніше поставити діагноз, необхідно оглядати не тільки поверхню шкіри, але і її внутрішні шари.

Портативний сканер RSOM відображає васкуляризацію у пацієнтів з псоріазом

Псоріаз - дуже поширене захворювання, впоратися з яким не так легко, особливо якщо оцінювати ситуацію тільки поверхнево. Щоб якомога точніше поставити діагноз, необхідно оглядати не тільки поверхню шкіри, але і її внутрішні шари. Саме для цього створено ручний сканер RSOM, який дозволяє оцінити стан підшкірного шару без радіаційного впливу на нього.

Портативний сканер RSOM відображає васкуляризацію у пацієнтів з псоріазом

Новинка в області дерматології 

Більшість людей оцінюють складність псоріазу тільки за зовнішніми ознаками, але такі принципи дуже суб'єктивні і не можуть максимально точно описати складність захворювання. Нещодавно група дослідників з Інституту Гельмгольца і Технічного університету в Мюнхені, представили новий прилад - портативний сканер RSOM, який дозволяє проводити візуалізацію внутрішніх шарів дерми у пацієнтів з діагнозом «псоріаз», точно оцінюючи ступінь захворювання.

Працює система таким чином: лазерний імпульс збуджує теплом ділянку тканини, тим самим розширює її на невеликий проміжок часу. В цей же час апаратом генеруються ультразвукові хвилі, а лікарі за допомогою спеціальних приладів, зчитують ультразвукові сигнали, і потім використовують отриману інформацію для вивчення знімка підшкірної ділянки.

Портативний сканер RSOM відображає васкуляризацію у пацієнтів з псоріазом

Головна перевага винаходу - розмір 

Головне, на що звертали увагу розробники при створенні цього пристрою - розмір. Цей ручний сканер гарантує не тільки отримання точних результатів, але і простоту використання, без радіаційного опромінення. Технічні можливості апарату, при вивченні підшкірних тканин, дозволяють лікарю визначити важливі характеристики, як уражених псоріазом ділянок шкіри, так і інших підшкірних патологій. Завдяки сканеру у лікарів з'явилася можливість з легкістю оцінити:

  • товщину шкіри;
  • щільність капілярів;
  • кількість судин;
  • обсяг крові в шкірі.

Всі ці показники дозволяють провести повноцінну діагностику псоріазу, визначаючи новий клінічний індекс. Він, на відміну від попереднього, дозволяє достовірно визначити рівень тяжкості хвороби, так як враховує не тільки характеристики самої шкіри, але і стан підшкірного шару.

Портативний сканер RSOM відображає васкуляризацію у пацієнтів з псоріазом

Крім цього, дослідники планують використовувати такий же метод візуалізації для визначення інших захворювань, таких як рак шкіри, а також діабетичних макро- та мікроангіопатій.

Завдяки новій технології RSOM лікування псоріазу стало більш простим і ефективним, даючи лікарям можливість максимально точно оцінювати ступінь захворювання і призначати лікування, яке посприяє швидкому відновленню тканин.

Купити апарати для дерматологічної діагностики можна як у приватних фахівців, що тривалий час ведуть свою практику, так і у офіційних представників виробників. Інтернет-платформа для оголошень BiMedis пропонує широкий асортимент медичного обладнання за доступними цінами. У каталозі ви знайдете як вживані  апарати, так і нову техніку з гарантією.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis

24.11.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР