Категорії новин   -   Загальна медицина   -  Загальна медицина

Medtronic запустила нові пристрої для лікування серцевої недостатності

Нещодавно всесвітньо відома канадська компанія Медтронік вивела на ринок новий продукт - апарат Amplia MRI Quad CRT-D SureScan. Завдяки новинці вперше стало можливим безпечне проходження процедури МРТ для пацієнтів з серцевою недостатністю. Раніше здавалося, що це питання вирішити практично неможливо, але завдяки використанню сучасних технологій, зусиллям провідних клініцистів і вчених, цей пристрій отримав ліцензію від Канадського уряду і вийшов на ринок.

Medtronic запустила нові пристрої для лікування серцевої недостатності

Серцева недостатність - це одна з найпоширеніших хвороб в наші дні, лікування якої вимагає чималих зусиль. Сучасна медицина робить максимум для того, щоб зробити способи лікування більш ефективними, і одним з них став новий апарат від компанії Медтронік. Він розроблений дочірньою фірмою цієї канадської компанії і завдяки йому з'явилася можливість проводити магнітно-резонансну томографію для людей з кардіостимуляторами.

Особливості пристрою 

Давно відомо, що людям з імплантованими металевими апаратами, протипоказані діагностичні процедури магнітно-резонансної томографії, але в їх житті все ж існує ймовірність необхідності в її проходженні.

Medtronic запустила нові пристрої для лікування серцевої недостатності

До сьогоднішнього дня, в якості альтернативи МРТ, використовували УЗД або КТ. Тепер ж, після отримання ліцензії на розробку пристроїв Amplia MRI Quad CRT-D SureScan і Compia MRI Quad CRT-D SureScan урядом Канади, у пацієнтів з внутрішніми імплантами буде можливість безпечно проходити процедуру МРТ. При цьому використовувати його можна для обстеження всіх частин тіла, без винятків.

Для використання пристрою компанії Medtronic в середовищі MR потрібна повна система SureScan CRT-D, яка включає в себе наступні компоненти:

 • пристрій Amplia MRI CRT-D;
 • передсердний стимулятор SureScan або штепсельна вилка моделі 6725 для правого предсердного порту;
 • SureScan для стимуляції лівого шлуночка.

Спосіб роботи пристрою

Medtronic запустила нові пристрої для лікування серцевої недостатності

Вихід новинки на ринок медичних препаратів, відкрив нові можливості в лікуванні хвороб серця. Система Amplia MRI CRT-D працює на основі алгоритму AdaptivCRT, який мінімізує ризик повторної госпіталізації пацієнта, прискорює реакцію CRT (cardiac resynchronisation therapy) на цілих 12% і знижує ймовірність фібриляції передсердь. Також апарат забезпечує багатоточкову стимуляцію, яка може одночасно стимулювати дві ділянки в лівому шлуночку (нижня камера).

Директор корпорації Медтронік Майкл Блеквелл каже, що цей винахід відкриває нові можливості для лікарів, при роботі з пацієнтами з серцевою недостатністю. Застосування системи допускається для стимуляції шлуночків, а також для вирішення проблеми з шлуночковими аритміями, загрозливими для життя пацієнтів.

Medtronic запустила нові пристрої для лікування серцевої недостатності

Пацієнти можуть скануватися з використанням горизонтального поля, циліндричного отвору, клінічної системи МРТ 1,5т або 3Т для отримання зображень протонів водню, максимального просторового градієнта ≤ 20 Т / м і максимальної швидкості наростання градієнта на вісь ≤ 200 Т / м / с.

При проходженні процедури МРТ, до пацієнтів з імплантатами висувають ряд вимог:

 • відсутність свинцевих подовжувачів і адаптерів;
 • відсутність зламаних проводів або проводів з переривчастим контактом;
 • поріг стимуляції не повинен перевищувати 2 В.

Medtronic запустила нові пристрої для лікування серцевої недостатності

Неправильне використання системи, може призвести до небажаних наслідків і ускладнень після проведення процедури. Саме тому, огляд технічних характеристик пристрою показав, що працювати з такою системою можуть тільки професіонали в області кардіології.

Компанія Medtronic є провідною в світі інноваційних медичних технологій для лікування серцево-судинних захворювань. При цьому вона пропонує не тільки ефективні розробки, але і забезпечує економічну цінність для представників медичних послуг.


Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis

21.11.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле