Halcyon: новий пристрій для лікування раку від Varian Medical

Лікування раку - дуже актуальна проблема на сьогоднішній день, тому розробка радіологічного обладнання для його терапії завжди буде необхідна світу. З огляду на попередні дослідження, компанія Varian Medical System зробила висновок, що в найближчому майбутньому необхідність такої розробки буде надзвичайно високою, і вирішила створити абсолютно нову систему - Halcyon. Вона призначена для лікування раку таких органів, як молочні залози, простата, шия, голова і багатьох інших.

Розробка систем для лікування раку - це одне з найважливіших напрямків в наш час. Сучасні технології здатні на багато що, але, на жаль, боротьба з цією недугою не завжди дає позитивні результати. Важливий внесок у медицину зробила компанія Varian Medical System, розробивши апарат Halcyon.

Особливості апарату 

Halcyon system - пристрій для лікування раку, який спрощує кожен аспект, спрямований на радіотерапію з модульованою інтенсивністю (РТМІ). Апарат здатний провести курс лікування всього за дев'ять кроків, на відміну від тридцяти етапів вже існуючого обладнання. Апарат підходить для лікування більшості хворих на рак, пропонуючи прогресивні методи лікування різних його форм. Процес установки обладнання займає всього 14 днів, а іноді навіть менше.

Президент компанії-виробника продемонстрував статистику, що до 2030 року рак буде діагностуватися у 24,6 мільйонів людей, що, в свою чергу, спричинить нестачу кваліфікованих фахівців, а також необхідного обладнання для лікування цього захворювання. Саме це і підштовхнуло корпорацію до розробки абсолютно нового, більш потужного і зручного у використанні обладнання для радіотерапії.

Переваги апарату Halcyon

Прилад має ряд переваг, які виділяють його серед інших, навіть якщо враховувати його велику вартість. В першу чергу до них відноситься високий рівень догляду, який включає в себе такі характеристики пристрою, як:

  • двошаровий багатолистовий коліматор для швидкої модуляції пучка;
  • обертання гентрі в чотири рази швидше;
  • швидка і різка об'ємна візуалізація ~ 15 секунд.

Також, новинка є дуже ергономічною, що дозволяє фахівцям легко і швидко її обслуговувати, а також не відлякує пацієнтів. Все це досягається завдяки:

  • близькому розташуванню до пацієнта і терапевта;
  • великою відкритою апертурі гентрі (100 см);
  • безшумному руху гентрі і кушетки.

Огляд системи, її характеристик і принципів роботи, дозволяє зробити висновок, що апарат для лікування раку Halcyon зможе впорядкувати робочий процес, прискорити навчання персоналу, що обслуговує пристрій, а також знизити витрати на його експлуатацію і підвищити прибутковість медичного закладу. Що стосується технічних можливостей, то система інтегрує в собі об'ємну візуалізацію, а також доставку необхідної дози випромінювання, використовуючи систему обробки Eclipse в трансформаційній платформі.

Головне завдання, яке перед собою ставить Varian Medical System - це порятунок людського життя від недуги, саме тому корпорація є провідним світовим виробником обладнання та програмного забезпечення для лікування раку.

Олег Волобуєв, лікар, компанія Bimedis