Категорії новин   -   Загальна медицина   -  Загальна медицина

Leica представила нові технології AR візуалізації для хірургічних мікроскопів

Нейрохірургія стрімко розвивається і дає лікарям можливість вирішувати непосильні, на перший погляд, проблеми зі здоров'ям. Сучасні мікроскопи дозволяють отримувати максимально точну інформацію, але часом цього мало, адже секунди обробки дорівнюють ціні людського життя. Саме тому компанія Leica вирішила розробити абсолютно нову технологію обробки зображень - AR. Це значний крок вперед, що дозволяє швидко і легко ставити діагнози і приймати рішення для лікування.

 Leica представила нові технології AR візуалізації для хірургічних мікроскопів

Мікроскопічні системи від Leica Microsystems виводять медицину на новий рівень, вперше реалізуючи дозвіл FDA 510 (k). Завдяки сучасним розробкам, лікарі можуть проводити внутрішньоопераційну ангіографію і одночасно використовувати три типи флуоресценції. Однією з таких сучасних розробок стала система Leica GLOW800, яка збільшує показники зору мікроскопа, завдяки технології AR візуалізації.

Особливості апарату 

Мікроскоп для хірургії вперше був представлений на зустрічі Американської Асоціації нейрохірургів в квітні 2017 року. З тих пір популярність новинки стрімко росла і нею почав цікавитися весь світ.

Нова розробка має ряд особливостей, в число яких входять нові AR технології обробки зображень. Вони забезпечують якісну візуалізацію, яка дасть можливість приймати правильні рішення при роботі з судинами, включаючи навіть артеріовенозні мальформації та аневризми.

Система Leica GLOW800 - це абсолютно новий метод судинної флуоресценції, який використовується в нейрохірургії. Він має ряд особливостей:

 • система завантаження зображень CaptiView HD;
 • 3D візуалізація;
 • можливість відображати три типи флуорисценції.

 Leica представила нові технології AR візуалізації для хірургічних мікроскопів

Президент компанії Leica Маркус Лассер стверджує, що для нейрохірургії функціональних можливостей мікроскопа недостатньо, тому потрібна розробка абсолютно нового і максимально потужного устаткування. Це і підштовхнуло компанію розробити нову систему GLOW800, яку можна під'єднати до мікроскопа в будь-якій лікарні.

Переваги використання AR візуалізації

Візуалізація за допомогою GLOW800 поєднує в собі контрастність флуоресцентного відображення з цілим візуальним спектром білого кольору. У підсумку, хірург буде максимально швидко отримувати зображення білого кольору з кольоровим потоком флуоресценції в реальному часі. AR технологія дозволяє хірургові бачити і мати повне уявлення про структуру без перемикань і переорієнтації, спостерігаючи її в окулярі мікроскопа.

Також візуалізація для мікроскопів CaptiView HD дає можливість отримувати дані з високою роздільною здатністю безпосередньо через мікроскоп, не переводячи погляд на екран. Це дозволяє працювати безперервно, маючи при цьому чітку інформацію про стан органу пацієнта, яка необхідна для прийняття вірного рішення про лікування.

 Leica представила нові технології AR візуалізації для хірургічних мікроскопів

Тестувався прилад в поєднанні з популярним мікроскопом M530. Інтеграція можливостей цих систем дозволяє візуалізувати мозкову анатомію в реальному часі з високою контрастністю і в білому світі. Це дозволяє хірургові максимально точно ставити діагнози під час судинної нейрохірургії, а також дає можливість активувати різні режими флуоресценції за допомогою ручки мікроскопа або спеціальної ножної педалі, не втрачаючи зоровий контакт з органом пацієнта.

Компанія Bimedis
29.10.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле