ResMed продемонстрував найменший в світі CPAP, призначений для подорожей

Протягом багатьох років розробки та використання систем CIPAP, мова йшла про створення пристрою з мінімальними розмірами. Навесні 2017 року ResMed перетворив слова в реальність, випустивши найменший CPAP у світі. Вашій увазі представлений ​​абсолютно новий багатофункціональний пристрій, який дозволить пацієнтам спати спокійно і впевнено, полегшуючи симптоми нічного апное сну. Його головна перевага - невеликий розмір, що полегшує його облаштування в сумці для подорожей та ділових поїздок.

Resmed AirMini — новинка СИПАП систем

Багато людей страждають розладом сну або нічним апное. Це викликає значний дискомфорт не тільки для них, але й для всіх оточуючих.

ResMed йде в одну ногу з часом

Виробник анестезіологічного обладнання ResMed - одна з найбільших і найпопулярніших компаній, що розробляє пристрої CPAP. Австралійська компанія почала своє існування ще в 1989 році і з того часу вибралася в лідери даної галузі. Вона гарантує не тільки високоякісну продукцію, але і зручність її використання.

За роки свого існування, робота фахівців компанії становить понад 3 тис. патентів, а її продукція користується попитом у більш ніж 100 країнах світу. Сьогодні, йдучи в одну ногу з часом, компанія готова представити новий пристрій - AirMini.

презентация аппарата AirMini

Презентація цього пристрою була нещодавно, але він вже є лідером в області CPAP-терапії. Головне його перевага - невеликий розмір. Ця компактність дозволяє використовувати його для подорожей, зберігаючи дорогоцінне місце у вашій валізі.

Основні характеристики AirMini

Resmed cpap AirMini - найменший сіпап-апарат у світі. Його найдовша сторона 14 см, а вага складає близько 300 грам. Такі показники дають унікальну можливість без проблем брати його в подорож. Це дуже зручно, тому що розмір звичайного CPAP-пристрою зазвичай більший в декілька разів.

Огляд пристрою дає можливість дізнатися про його переваги та основні параметри, які включають:

  • компактність - малий розмір і вага роблять пристрій найбільш зручним і легким у використанні;
  • повноцінна комплектація - набір включає CPAP і APAP;
  • широкий спектр функцій - AutoRamp, Expiratory Pressure Relief плюс Smart Start і Stop;
  • наявність трубки з вбудованим вентилятором;
  • можливість керування за допомогою планшета або смартфона.

Цей міні CPAP від компанії ResMed обладнано безводним зволожувачем, який може циркулювати рідину, яку видихає пацієнт. Це усуває необхідність заповнення картриджа водою.

характеристики и оснащение СРАР аппарата

Зв'язок із смартфоном встановлюється за допомогою Bluetooth завдяки спеціально розробленій програмі, яка дозволить переглядати статистику використання та іншу важливу інформацію.

Єдиним недоліком в цій та інших моделях є необхідність використання зовнішнього джерела живлення. На щастя, можливість зарядки з джерела високої напруги тепер доступна не тільки вдома, а й у літаках, автобусах та поїздах.

портативность и удобство СРАР устройства

Також зручність використання саме цієї моделі полягає в тому, що вона сумісна з багатьма іншими пристроями цієї марки, наприклад, маскою для носа ResMed AirFit N20 або носовою подушкою AirFit P10. Ця новинка вже отримала визнання у всьому світі та збільшує кількість запитів на покупку в багатьох країнах.

Платформа BiMedis пропонує широкий вибір нових пристроїв CIPAP від виробників та офіційних представників різних країн, а також вживане та відновлене обладнання у диллерів або лікарів.

Олег Волобуєв, Компанія Bimedis