Категорії новин   -   Загальна медицина   -  Загальна медицина

ResMed продемонстрував найменший в світі CPAP, призначений для подорожей

Протягом багатьох років розробки та використання систем CIPAP, мова йшла про створення пристрою з мінімальними розмірами. Навесні 2017 року ResMed перетворив слова в реальність, випустивши найменший CPAP у світі. Вашій увазі представлений ​​абсолютно новий багатофункціональний пристрій, який дозволить пацієнтам спати спокійно і впевнено, полегшуючи симптоми нічного апное сну. Його головна перевага - невеликий розмір, що полегшує його облаштування в сумці для подорожей та ділових поїздок.

ResMed продемонстрував найменший в світі CPAP, призначений для подорожей

Багато людей страждають розладом сну або нічним апное. Це викликає значний дискомфорт не тільки для них, але й для всіх оточуючих.

ResMed йде в одну ногу з часом

Виробник анестезіологічного обладнання ResMed- одна з найбільших і найпопулярніших компаній, що розробляє пристрої CPAP. Австралійська компанія почала своє існування ще в 1989 році і з того часу вибралася в лідери даної галузі. Вона гарантує не тільки високоякісну продукцію, але і зручність її використання.

За роки свого існування, робота фахівців компанії становить понад 3 тис. патентів, а її продукція користується попитом у більш ніж 100 країнах світу. Сьогодні, йдучи в одну ногу з часом, компанія готова представити новий пристрій - AirMini.

ResMed продемонстрував найменший в світі CPAP, призначений для подорожей

Презентація цього пристрою була нещодавно, але він вже є лідером в області CPAP-терапії. Головне його перевага - невеликий розмір. Ця компактність дозволяє використовувати його для подорожей, зберігаючи дорогоцінне місце у вашій валізі.

Основні характеристики AirMini

Resmed cpap AirMini - найменший сіпап-апарат у світі. Його найдовша сторона 14 см, а вага складає близько 300 грам. Такі показники дають унікальну можливість без проблем брати його в подорож. Це дуже зручно, тому що розмір звичайного CPAP-пристрою зазвичай більший в декілька разів.

Огляд пристрою дає можливість дізнатися про його переваги та основні параметри, які включають:

 • компактність - малий розмір і вага роблять пристрій найбільш зручним і легким у використанні;
 • повноцінна комплектація - набір включає CPAP і APAP;
 • широкий спектр функцій - AutoRamp, Expiratory Pressure Relief плюс Smart Start і Stop;
 • наявність трубки з вбудованим вентилятором;
 • можливість керування за допомогою планшета або смартфона.

Цей міні CPAP від компанії ResMed обладнано безводним зволожувачем, який може циркулювати рідину, яку видихає пацієнт. Це усуває необхідність заповнення картриджа водою.

ResMed продемонстрував найменший в світі CPAP, призначений для подорожей

Зв'язок із смартфоном встановлюється за допомогою Bluetooth завдяки спеціально розробленій програмі, яка дозволить переглядати статистику використання та іншу важливу інформацію.

Єдиним недоліком в цій та інших моделях є необхідність використання зовнішнього джерела живлення. На щастя, можливість зарядки з джерела високої напруги тепер доступна не тільки вдома, а й у літаках, автобусах та поїздах.

ResMed продемонстрував найменший в світі CPAP, призначений для подорожей

Також зручність використання саме цієї моделі полягає в тому, що вона сумісна з багатьма іншими пристроями цієї марки, наприклад, маскою для носа ResMed AirFit N20 або носовою подушкою AirFit P10. Ця новинка вже отримала визнання у всьому світі та збільшує кількість запитів на покупку в багатьох країнах.

Платформа BiMedis пропонує широкий вибір нових пристроїв CIPAP від виробників та офіційних представників різних країн, а також вживане та відновлене обладнання у диллерів або лікарів.

Олег Волобуєв, Компанія Bimedis

02.08.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле