Категорії новин   -   Ультразвук   -  Ультразвук

З чого складається вартість УЗД апарату?

Вибираючи установку УЗД ми часто обмежені бюджетом. Широкий вибір обладнання на ринку не підштовхує нас до швидкого рішення. І тоді виникає питання: як вибрати УЗД апарат, який буде якісно виконувати поставлені перед ним завдання і при цьому впишеться в виділений бюджет? Скільки коштує апарат УЗД?

Класи УЗД апаратів

В першу чергу, слід звернути увагу, що всі УЗД апарати діляться на 3 основні класи:

 • початковий;
 • середній;
 • експертний.

Хоча розділ ультразвукового устаткування на класи досить умовний, слід зауважити, що чим вищий клас пристрою, тим краща якість і деталізація зображення, а окрім цього в такому апараті буде більше опцій. Наприклад,установки  початкового класу можуть бути чорно-білими, середній клас, як правило, доповнений кольоровим доплерівським картуванням, в той час як установки експертного включають в себе 3D-4D зображення і майже максимально використовують сучасні можливості цифрової обробки.

 

 

З чого складається вартість УЗД апарату?

Фактори формування цін на УЗД

Важливу роль у формуванні цін грає виробник. Адже чим відоміша марка, тим більша вартість апарату, так як вже в самій назві читається впевненість в якості та тривалості роботи апарату. Найвідомішими марками вважаються: GE, Siemens, Philips, Samsung, Hitachi, Aloka, Esaote, Toshiba. Китайські популярні виробники: Mindray, SonoScape, Chison.

Ще одним фактором формування ціни є кількість відкритих опцій в апараті. До них відносяться наявність:

 • об'ємного зображення;
 • еластографії;
 • різних поліпшених видів доплера;
 • спільного аналізу ультразвукового зображення з КТ / МРТ дослідженням і тд.

Наприклад, ціни на апарати з кольоровим доплером починаються від 15000 доларів, за опцію 3D-4D доведеться викласти від 30 000, а еластографія потягне за собою до 50 000.

Також ціна залежить від портативності апарату. Як правило, портативні системи поступаються в деяких аспектах стаціонарним: будь то кількість портів для ультразвукових датчиків, якість зображення або швидкість роботи. Але це відмінний варіант для лікарів, які працюють на виїздах, приймають в різних офісах, так як мініатюрність пристрою досягає розмірів сучасних ноутбуків. Також ринок почали поступово заповнювати УЗД апарати, які працюють на базі мобільних телефонів або планшетів. Незважаючи на свої маленькі розміри, ці апарати володіюсь вже досить цікавими технологіями для проведення УЗД діагностики

З чого складається вартість УЗД апарату?

 

Крім того, необхідно розуміти, що нові та демо установки обійдуться Вам дорожче, ніж відновлені та вживані. У чому різниця між ними? Нові пристрої ніколи не використовувалися, на них є гарантія від виробника. Демонстраційні установки, як правило, - виставкові моделі. У лікарняній практиці вони також не застосовувалися, але їх неодноразово використовували на виставках, за що ціна на них менша. Відновлені пристрої - це ті ж б / в, над якими провели роботи по поліпшенню (відновлення може проводитися на заводах виробників, а також в приватних майстернях).

 

З чого складається вартість УЗД апарату?

Придбання УЗД обладнання - важливий крок для лікаря і для медичного центру в цілому. Крім якісного обслуговування клієнтів важливо також, щоб апарат окупив себе за досить короткий термін. Для того, щоб купити саме той апарат, який Вам необхідний, і не помилитися з вибором, треба комплексно підходити до питання, визначити мету досліджень і розглянути всі можливі варіанти УЗД сканерів.

Якщо Ви перебуваєте в пошуку УЗД обладнання, професійна команда менеджерів BiMedis допоможе вам підібрати найкращі пропозиції установок за вашим же запитом.

Тетяна Федуняк, Компанія Bimedis

28.06.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле