Як правильно вибрати косметологічний лазер?

Лазери та інші пристрої для епіляції, такі, як IPL, глибоко залягли в галузі естетичної медицини, давши поштовх багатьом власникам косметичних салонів задуматися про необхідність купівлі таких апаратів для залучення  нових пацієнтів в клініку.

Сучасні статичні дослідження довели, що лазерна епіляція являється однією із найбільш затребуваних процедур, а її ефективність, надійність та простота у використанні не викликають сумнівів навіть у скептиків.

Технології, які використовуються в лазерній медицини розвиваються величезними кроками,а при цьому ми стаємо свідками не тільки збагаченню методик, а й появі зовсім інших можливостей, що здатні якісно змінити ринок косметологічних послуг.

Одним з найважливіших кроків, який повинен забезпечити майбутню прибутковість вашого косметологічного центру чи салону являється правильна підготовка та підбір обладнання для виконання тих чи інших косметологічних маніпуляцій. Саме тому до купівлі косметологічного лазера потрібно підходити з усією відповідальністю.

Які лазери можна використовувати для епіляції?

Наразі існує цілий перелік критеріїв, які необхідно врахувати перед тим як приступити до купівлі апаратів, призначених для ліквідації естетичних недоліків.

Саме тому, компанія Бімедіс пропонує вам ознайомитись з тим, якими саме властивостями повинен володіти лазер, та як його прально підібрати для свого салону.

На що потрібно звернути увагу при покупці?

Не секрет, що для видалення волосся можна використовувати лазери з різним діапазоном частот: від 694 нанометрів (рубіновий лазер) до 1 064 нанометрів (неодимовий лазер), проте у всьому світі найбільш вживаними у практичній діяльності  залишаються  два типи лазера - з довжиною хвилі 755 нанометрів (александритовий) і 810 нанометрів ( діодний).

 

При виборі будь якої лазерної технології завжди необхідно звертати увагу на можливість апарату виконувати поставленні перед ним завдання, відповідно до своїх потреб. Окрім цього не слід забувати про співвідношення “ціна-якість”. Апарати провідних виробників лазерної індустрії Lumenis, Syneron,Candela,Palomar,Cynosure коштують порівнянно більше ніж більшість їх аналогів, проте чи не кожний власник таких апаратів завжди схвально відгукується про зручність в експлуатації установок, їх ефективність, безпечність і, щонайголовніше, їх відносно швидку окупність.

Більшість сучасних лазерів універсальні в своєму використанні, тому залежно від заданої частоти, в своєму арсеналі такі апарати можуть містити одразу декілька функцій по догляду за шкірою:

  • епіляція;
  • ліфтинг; 
  • антицелюлітні процедури;
  • видалення тату.

Хоч лазери і популярні, і для більшості підприємців в естетичному бізнесі виявляються хорошою інвестицією, думка про те що такі апарати повинні бути в кожному салоні хибна. У деяких центрів естетичної медицини просто не достатньо клієнтів, щоб виправдати вкладення в високотехнологічне лазерне обладнання. Якщо обладнання не буде достатньо використовуватись - воно стане тягарем для клініки і центром витрат, а не центром прибутку, а обмеженість фінансових можливостей, для багатьох стає каменем спотикання, в питаннях створення або розширення клініки лазерної медицини.

Отже, для того щоб не помилитися при купівлі косметичного лазера, потрібно визначитись з характером послуг, які будуть надаватись та можливостями “гаманця”, і тільки після цього слід підходити до процесу купівлі лазера, який забезпечить максимальну функціональність, ефективність, зручність, безпечність та комфорт як пацієнта, так і косметолога.

Олесь Трипадуш, лікар, Компанія BiMedis