Категорії новин   -   Косметологія   -  Косметологія

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА FRAXEL RE:STORE DUAL ТА PALOMAR STARLUX 500

Лазерні технології для омолодження — один із найпопулярніших варіантів процедур, за допомогою якого можна досягнути ідеального кольору, чистоти та пружності шкіри у будь-якому віці. Допоможуть у цій нелегкій справі апарати Fraxel re:store DUAL та Palomar StarLux 500. Лазери, які є їх головним елементом, забезпечують високу ефективність проведених процедур, а також безболісність, безпечність та відсутність протипоказань.

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА FRAXEL RE:STORE DUAL ТА PALOMAR STARLUX 500

Особливості апаратів для лазерного омолодження шкіри

Сьогодні лазерна косметологія посідає чи не перше місце у списку найбільш популярних процедур. Головна перевага — безболісне й швидке вирішення найскладніших проблем зі шкірою, що завжди дуже актуально для жінок будь-якого віку. В арсеналі такі процедури як омолодження, депіляція, виведення пігментних плям й багато іншого. Засобів для виконання таких процедур достатньо, проте найбільш популярними вважаються два апарати Fraxel re:store DUAL та Palomar StarLux 500.

Завдання апаратів

Головне завдання, яке виконують пристрої Fraxel re:store DUAL та Palomar StarLux 500 — це омолодження шкіри, тобто повернення їй пружності, рівного тону та еластичності. Усі процедури з омолодження спрямовані на чотири головних аспекти:

 • зволоження сухої шкіри;
 • видалення пігментних плям;
 • шліфування;
 • чистка.

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА FRAXEL RE:STORE DUAL ТА PALOMAR STARLUX 500

Усі перераховані процедури цілком безпечні, а відновлення після них швидке й безболісне. Будь-яке хірургічне втручання виключене, що гарантує природний вигляд вашого обличчя після процедур. Також, завдяки сучасним неінвазивним технологіям вам не доведеться використовувати захисні пов'язки. Щоб отримати бажані результати необхідно пройти курс, розрахований на 3-7 сеансів. Кінцевий результат — свіжа, пружна та природного вигляду шкіра — збережеться на довгі роки.

Порівняння апаратів

Ці апарати є лідерами продажів у сфері лазерної корекції шкіри. Кожен з них гарантує безболісність та безпечність, проте варто відмітити деякі відмінності у їхній роботі. Апарат фірми Solta Medical Fraxel re:store DUAL розроблений спеціально для процедури фракційного термолізу й об'єднує у собі два оптоволокнистих лазери - ербієвий та тулієвий. Завдяки робочій довжині хвилі 1500 нм та 1927 нм він користується найбільшим попитом серед багатофункціональних апаратів.

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА FRAXEL RE:STORE DUAL ТА PALOMAR STARLUX 500

Цей лазер проникає на глибину 1,4 мм, руйнуючи старий епідерміс. При цьому роговий захисний шар залишається неушкодженим і зберігає усі свої захисні властивості. Глибоке проникнення лазерного променя вглиб шкіри допомагає вирівнювати її рельєф, видаляти рубці та шрами, а також пігментні плями. Пристрій Fraxel re:store DUAL дозволяє працювати з будь-якою інтенсивністю, оскільки вплив та розподіл лазерного променя строго регулюється за допомогою спеціального пристрою.

Апарат Palomar StarLux 500 обладнаний лазером Lux1540, робота якого спрямована більше на розгладжування шрамів та розтяжок. Промені з високою інтенсивністю активізують механізми продукування нового колагену, унаслідок чого шкіра відновлюється самостійно. Перевагою використання цього апарату є те, що така процедура не потребує анестезії.

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА FRAXEL RE:STORE DUAL ТА PALOMAR STARLUX 500

Лазерний промінь проникає на 1,2 мм під шкіру і руйнує епідерміс, не пошкоджуючи дерму. Це робить процедуру менш ефективною на відміну від роботи з апаратом Fraxel re:store DUAL. Важливою перевагою обох апаратів є швидке відновлення — приблизно 2-3 дні. Пришвидшити цей процес допоможе також спеціальний крем.

Висновок

Отже, вибираючи апарат для відновлення шкіри необхідно звертати увагу на наступні важливі деталі:

 • ефективність;
 • безпечність;
 • безболісність.

Анонсовані лазери повністю відповідають вимогам, проте апарат Fraxel re:store DUAL має дещо більше вагомих переваг. Наприклад, більш довготривалий ефект після процедури, а також швидке відновлення та відсутність необхідності спеціального догляду за шкірою.

Олег Волобуєв, лікар, Компанія Bimedis

06.05.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле