Категорії новин   -   Косметологія   -  Косметологія
January 22, 2019 https://bimedis.net/latest-news/browse/562/olimpiytsi-obirayut-candela-gentlelase

Всі методи по видаленню волосся, якщо це не стосується оволосіння на обличчі, асоціюються із жінками. Та чи насправді жінки являються єдиним ринком для виробників лазерних апаратів?

ОЛІМПІЙЦІ ОБИРАЮТЬ CANDELA GENTLELASE

В 2017 році лазерна технологія набула значної популярності  в світі косметичної  промисловості та краси. Апаратна косметологія вже давно була  введена в сферу догляду за шкірою і на сьогоднішній день успішно долає різноманітні «проблеми» шкіри з мінімальними больовими відчуттями, досягаючи ефективних результатів  та не маючи при цьому жодних ризиків щодо можливих  ускладнень.

Всі методи по видаленню волосся, якщо це не стосується оволосіння на обличчі, асоціюються із жінками. Та чи насправді жінки являються єдиним ринком для виробників лазерних апаратів?

Так склалося, що у чоловіків волосся більш товсте та густе, до того ж воно швидше росте. Чоловіче волосся має грубу і щільну структуру, тому основна відмінність полягає в кількості процедур. Чоловікам потрібна більша кількість процедур, ніж жінкам. Пов'язано це ще і з тестостероном, наявність якого в організмі у великих кількостях призводить до надмірного росту волосся.

ОЛІМПІЙЦІ ОБИРАЮТЬ CANDELA GENTLELASE

Саме тому у багатьох людей складається хибне враження, що процес видалення волосся на тілі у чоловічої статті буде відрізнятися від епіляції в жінок. Насправді це не так і спростувати це дуже легко.

Виявляється, що сама процедура і принципи її проведення абсолютно ідентичні, а єдиною відмінністю може бути хіба що область найчастішого видалення волосся. Враховуючи той фактор, що для лазерної епіляції найкраще підходить темне волосся – все це дуже добре підходить для проведення таких процедур у чоловіків.

Мабуть, ні для кого не секрет, що сучасні професійні спортсмени, а особливо плавці завжди використовують епіляцію.

Багаторазовий олімпійський чемпіон Райан Лохте (Ryan Lochte) провів величезну кількість процедур задля позбавлення від волосся на всьому тілі. А довірив він цей важливий перед змаганнями процес саме лазерній епіляції, використовуючи александритовий лазерCANDELA GentleLASE, і за словами самого Лохте, ефект зберігається вже не один рік.

ОЛІМПІЙЦІ ОБИРАЮТЬ CANDELA GENTLELASE

CANDELAGentleLASE взяла кращий александритовий лазер для епіляції і зробила його ще кращим. Він став швидшим, у нього більше опцій і більша тривалість імпульсу, зручніший інтерфейс, а маніпули легше змінюють розмір плями. GentleLASE - це лазерний епілятор, який є загальновизнаним «Золотим стандартом» систем епіляції. Швидко і ефективно видаляє волосся, доставляючи мінімум неприємних відчуттів пацієнтам. Не варто й говорити, що всі фахівці косметологи однозначно вважають саме александритовий лазер GentleLASEкращим епілятором для I-IV типів шкіри

Плавці дуже часто гладко голяться, зазвичай це стосується і пушкового волосся. Всі ці заходи по епіляції необхідні для швидкого просування і «ковзання» у воді, а сам вищезгаданий Райан  Лохте каже, що лазерна епіляція допомогла йому себе відчути як ракета у воді і саме завдяки їй йому вдавалось неодноразово бути першим на фініші.

Олесь Трипадуш,лікар,Компанія BiMedis

13.02.2017
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР