КОСМЕТОЛОГІЧНИЙ АПАРАТ HYDRAFACIAL TOWER – КРАЩИЙ ПОМІЧНИК КРАСИ

HydrafacialTMTower – відомий косметологічний апарат, який подарує шкірі чистоту та свіжість. Цей апарат користується попитом не лише у країні, де його виробляють, але і далеко за межами США – у більш ніж 80-ти країнах світу, причому популярний він серед професійних косметологів та голлівудських зірок.

Завдяки Hydrafacial Tower можна здійснювати достатньо широкий комплекс процедур, які вирішують різноманітні проблеми шкіри. Серед них можна назвати видалення зморшок, очищення пор, вирівнювання кольору та тону шкіри, а також позбавлення від целюліту за допомогою вакуумної терапії. Комплексний підхід дозволяє швидко отримати бажаний результат без зайвих витрат.

Процедура складається з 4 етапів:

 1. Эксфоліація – видалення верхнього шару зроговілих клітин;
 2. Кислотний пілінг – чистка пор без пошкодження шарів шкіри;
 3. Екстракція – глибоке очищення вакуумним апаратом, без больових відчуттів;
 4. Гідратація – насичення шкіри гіалуроновою кислотою для живлення та захисту.

Для кожного етапу використовується окрема спіралевидна насадка, яка глибоко очищує та живить шкіру. Задля гарантії повної безпеки, усі вони одноразові, і заміняються для кожного нового користувача в залежності від бажаної процедури, для тіла або для обличчя.

Комплектація апарата

Hydrafacial Tower може здійснювати наступні процедури:

 • лікування, омолодження та зволоження шкіри;
 • гідромеханопілінг;
 • діамантова мікродермобразія;
 • світлотерапія;
 • вакуумна терапія.

Технологія Hydrafacial Tower в одній процедурі поєднує механічний та кислотний пілінг. Подібні технології мають ряд переваг – наприклад, індивідуальний підхід – підбір програми в залежності від побажань клієнта. Для косметолога передбачено також дуже зручний у використанні одноразовий флакон, який замінюється для кожного клієнта.

Для відвідувача важлива перевага використання такої технології очищення обличчя та розгладжування зморшок – це економність процедури, так як однієї ампули може вистачити на декілька сеансів. При цьому подання пілінгу в насадку саме у момент контакту зі шкірою робить процедуру максимально ефективною.

Отримувані результати

Склад сивороток, які використовуються апаратом Hydrafacial Tower для усіх процедур, має практично однакову дію: він збільшує вироблення колагену, що стимулює у свою чергу клітинне оновлення та підвищує потенціал клітин. Завдяки цьому, противікова програма Hydrafacial Tower дозволяє забезпечити наступні результати:

 • видалення забруднень зі шкірного покриву;
 • глибоке зволоження шкіри;
 • покращення кольору шкіри, а також її загального зовнішнього вигляду;
 • видалення пігментації та глибоких вікових зморшок за допомогою світлотерапії.

Якщо ви шукаєте ефективний спосіб, який допоможе швидко та без негативних наслідків покращити стан шкіри, то Hydrafacial Towerідеальний вибір, який подарує вічну молодість.

Олег Волобуєв, лікар, Компанія Bimedis