ЕПІЛЯЦІЯ БЕЗ ЛІЦЕНЗІЇ? ТЕПЕР ЦЕ РЕАЛЬНО

В жовтні 2016 року на світ з’явився апарат для професійної епіляції, при використанні якого, як стверджують його автори, не потрібна медична ліцензія.

Ще у 2013 році спеціалісти компанії Innovatione розробили унікальну методику лазерної епіляції IPLASER, яку після багатьох тестувань визнали найбезпечнішою та найбільш ефективною методикою для позбавлення від зайвого волосся. Дана запатентована технологія являє собою синергічне поєднання світлової енергії IPL, ELOS та SHR, маючи при цьому спектр світла як у лазерних систем від 755 до 1064 нм.

Інженери Innovatione проводять постійне удосконалення свого обладнання і, як наслідок, вже у квітні 2017 року на прихильників епіляції чекає перший в світі автоматизований професійний апарат для лазерної епіляції 1S PRO 2017. Зі слів розробників технології, дана модель не має аналогів в Європі, а працювати з нею зможуть всі охочі.

Автоматизація 1S PRO вирішила проблеми «людського фактору», коли мова йде про поєднання енергії та частоти імпульсу, а також його довжини та інших параметрів, які зазвичай налаштовувати потрібно вручну. Завдяки автоматичному управлінню 1S PRO проведення процедур стало більш ефективним та безпечним.

Які ж особливості IPLASER вирізняють його серед інших апаратів?

*Система IPLASER діє на шостий фототип шкіри.

*Можливість здійснювати маніпуляції без ультразвукового гелю.

*IPLASER впливає як на меланін (по типу діодного чи александритового лазерів), так і на білок (по типу дії неодимових лазерів) завдяки довжині хвиль 755 - 1064 nm.

Технологія IPLASER рівномірно наносить енергію на поверхню шкіри, ділячи її на кілька імпульсів, що знижує больові відчуття. У зв'язку з рівномірним нанесенням енергії, проводити процедуру може і не фахівець.

Професійний апарат 1S PRO для епіляції IPLASER перший в Росії отримав Сертифікат Відповідності як електричний побутовий прилад для видалення волосся, тому наразі залишається єдиним професійним апаратом для епіляції, на якому дозволено працювати без медичної ліцензії.

Система IPLASER проходить щорічну модернізацію, щоб завжди залишатися системою для епіляції номер 1 у світі.

Олесь Трипадуш, лікар, Компанія BiMedis