Категорії новин   -   Косметологія   -  Косметологія

ЛАЗЕРНА ДЕРМАБРАЗІЯ ОБЛИЧЧЯ

Багато жінок, які мали справу з косметологічними лазерами стверджують, що це чи не найкраще що траплялось з їхньою шкірою. Дія лазерів сучасного покоління пов’язана не тільки з епіляцією не бажаного волосся, а й для ліквідації косметологічних дефектів шкіри: зморшок, шрамів, що виникають після вугрової висипки, судинних зірочок, «гусячих лапок», червоних цяток та інших косметологічних проблем шкіри та її додатків.

Маючи такі проблеми, люди запитують себе: «Чи не вирішить мою проблему лазерне лікування? Якщо так, то на сеанси якої лазерної технології мені слід піти?»

Станом на 2016 рік існує велике різноманіття косметологічних лазерів, які здатні залежно від своєї потужності та частоти випромінювання вибірково впливати на ті чи інші типи шкіри.   

До вашої уваги найкращі лазерні установки, які сучасні косметологи найчастіше використовують у своїй практиці та залишають про них чудові відгуки.

Попри те, що в апаратній косметології  LightSheer DUET використовується в основному для боротьби із небажаним волоссям, останнім часом LUMENIS почали застосовувати і для того аби позбавитись від судинних та пігментних утворень на шкірі, які завдають значний психологічний дискомфорт їх власникам. Лазер працює на довжині хвилі у 800 нм, що дозволяє м’яко прогрівати шкіру, завдяки чому з’являється можливість делікатно позбавитись судинних почервонінь на шкірі. Дослідження також показали, що лазер стимулює вироблення колагену, тому може частково використовуватись у боротьбі із зморшками.

ЛАЗЕРНА ДЕРМАБРАЗІЯ ОБЛИЧЧЯ

Вважається чи не найкращим апаратом у боротьбі з вуграми та шрамами. Вугрову висипку доволі  важко приховати, а вона в свою чергу може відволікати увагу від гарних блакитних очей, або ж пишних губ їх господарки. Тому для вирішення подібних дилем у сучасній косметологічній практиці використовують фракційні CO2 лазери. Завдяки даній методиці вдається досягти найглибших шарів дерми, для того щоб відновити ріст колагену та заповнити ним дефектні області, які утворилися після вугрів. Окрім Co2re, спеціалісти також відзначають високу ефективність результату після роботи з DEKA SmartXide.

ЛАЗЕРНА ДЕРМАБРАЗІЯ ОБЛИЧЧЯ

 В жарку пору року через надмірне сонячне опромінення та гіперактивне виділення меланіну можуть утворюватись неприємні коричневі плями на обличчі, які з легкістю зіпсують Ваш прекрасний, до цього, колір обличчя. Дійсно, тоді коли мова не йде про лагідні «веснянки», а сонце залишає коричневі сліди свого шляху по Вашій шкірі, багато жінок починають «бити тривогу». Саме системи для фото-епіляції IPL допоможуть вирішити цю неприємність на обличчі, завдяки довжині хвиль які діють на місця надмірного відкладання меланіну та через декілька днів повністю усувають сліди «сонячної діяльності».

ЛАЗЕРНА ДЕРМАБРАЗІЯ ОБЛИЧЧЯ

Отже, унікальні властивості сучасних лазерів дозволяють їм проводити  процедури не лише з приводу видалення волосся на будь-якому типі шкіри, а й активно використовувати їх в різноманітних процедурах безопераційного омолодження шкіри, боротьби з акне та іншими косметичними дефектами дерми.  

Олесь Трипадуш, лікар, Компанія BiMedis

07.11.2016
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле