Категорії новин   -   Ультразвук   -  Ультразвук

SONOSCANNER U-LITE – КИШЕНЬКОВИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ АПАРАТ

Шукаєте універсальний ультразвуковий апарат, портативність якого чудово поєднується з продуктивністю роботи? Тоді пропонуємо детальніше ознайомитися з можливостями ергономічного сканера Sonoscanner U-Lite – його вага складає всього 860 грамів, у той час як підтримуваний набір доплерівських режимів дозволяє успішно використовувати прилад у сфері анестезіології, травматології, ендокринології, гінекології, акушерства, урології та ортопедії.

SONOSCANNER U-LITE – КИШЕНЬКОВИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ АПАРАТ

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та легкість у використанні роблять «кишеньковий» сканер таким же зручним у роботі, як і звичайний статоскоп. Приладу необхідні лише 10 секунд для того, щоб розпочати працювати, – 2D зображення виводиться на вбудований 7-ми дюймовий екран. Висока роздільна здатність апарату дозволяє отримувати якісне, інформативне зображення для точного встановлення діагнозу.

УЗД апарат Sonoscanner U-Lite підтримує наступні режими сканування:

 • енергетичний доплер;
 • кольоровий доплер;
 • В-режим;
 • М-режим;
 • імпульсно-хвильовий доплер.

SONOSCANNER U-LITE – КИШЕНЬКОВИЙ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ АПАРАТ

Для детального вивчення зображення, що візуалізується, передбачений HDNI-порт, за допомогою якого можна підключити великий стаціонарний монітор. Вбудований USB-порт дозволяє оперативно підключити принтер для роздрукування результатів досліджень. Висока чутливість та динамічність, вбудована система нівелювання шумів – все це перетворює портативний сканер у потужний багатофункціональний медичний інструмент.

Цікавить ціна Sonoscanner U-lite? Переходь за посиланням, щоб дізнатись: http://bimedis.net/ad/sl/24020f4e1680be3ea69d62662f348721

Олексій Стахів, лікар,Компанія BiMedis

26.10.2016
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле