Категорії новин   -   Ультразвук   -  Ультразвук

УЗД АПАРАТ НА БАЗІ МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ: РЕАЛЬНІСТЬ ЧИ ВИГАДКА

Ще зовсім нещодавно ідея перетворити мобільний телефон у кишеньковий ультразвуковий сканер здавалася фантастичною, але останніми роками кількість експериментальних ультра компактних апаратів для діагностики різко зросла. Більшість із них не були такої якості, щоб зацікавити професійних сонографістів, але у випадку з Healcerion Sonon ситуація суттєво інша.

УЗД апарат Healcerion Sonon – південнокорейський варіант того, яким повинен бути мобільний сканер, однаково добре працюючий на операційних системах Android та iOS. Фактично мова йде про спеціальне програмне забезпечення, яке у поєднанні з фірмовим датчиком здатне перетворити будь-який сучасний смартфон чи планшетний комп’ютер на багатофункціональний медичний інструмент.

Модель Sonon – УЗД апарат на всі випадки життя

На відміну від пристроїв, розроблених конкурентами, УЗД апарат на базі мобільного телефону, представлений Healcerion, більше всього нагадує стаціонарну діагностичну систему. Розробники свідомо відмовилися від мініатюризації датчиків для ультразвукових досліджень, зупинивши свій вибір на повнорозмірній скануючій конвексній голівці зі 128 канальним ультразвуком.

УЗД АПАРАТ НА БАЗІ МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ: РЕАЛЬНІСТЬ ЧИ ВИГАДКА

Габарити датчика, який приєднується до телефону, можна порівняти з розмірами скануючих голівок класичних ультразвукових систем, - така конструкція дозволила створити датчик, який ні в чому не поступається звичайному, а отже, забезпечує прекрасну якість зображення, яке виводиться на екран. Отримане зображення можна зберегти на телефоні або відправити колезі для подальшого вивчення, скориставшись мобільним зв’язком, Bluetooth чи Wi-Fi.

Можливості програмного забезпечення передбачають сканування у двохмірному режимі, автоматичні підрахунки типових показників в області акушерства, захоплення кіно петлі та складання простого звіту. Результати діагностики зберігаються на флеш-носії або завантажуються до хмарного сховку.

У Healcerion твердять, що незабаром їхній портативний УЗД апарат отримає фірмовий лінійний датчик. Діяльність компанії зацікавила ряд венчурних фондів, завдяки чому розробник отримав інвестиції від Magellan Investment Technology, Gachon University, M-Venture Investment та Softbank Ventures.

Де стане у пригоді УЗД апарат Healcerion Sonon

Інженери вважають, що сканер на базі програмного забезпечення для телефонів на Android та iOS буде затребуваний у країнах третього світу. Його сильний бік – акушерство та гінекологія. У недалекому майбутньому очікується, що пакет програм для сканера дозволить використовувати його у вивченні органів черевної порожнини і нирок.

УЗД АПАРАТ НА БАЗІ МОБІЛЬНОГО ТЕЛЕФОНУ: РЕАЛЬНІСТЬ ЧИ ВИГАДКА

Лінійний датчик дозволить лікарям працювати з пацієнтами, використовуючи функцію 3D візуалізації або кольоровий допплер. Поетапне розширення можливостей інноваційного приладу зробить його незамінним для віддалених регіонів та екіпажів швидкої допомоги. Компанія-виробник вже пройшла процедуру сертифікації, а її УЗД апарат отримав маркування СЕ.

Олексій Стахів, лікар,Компанія BiMedis

22.09.2016
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле