Категорії новин   -   Стоматологія   -  Стоматологія

S-RAY - СТОМАТОЛОГІЧНИЙ СКАНЕР БЕЗ РЕНТГЕНІВСЬКИХ ПРОМЕНІВ

Сфера стоматології постійно розвивається, з’являються нові технології, які дозволяють лікареві виконувати свою роботу ефективніше, з більшим професіоналізмом та одночасно – з мінімальною шкодою для пацієнта.

Стоматологічне лікування важко собі уявити без рентгенівського знімку, завдяки якому лікар може правильно діагностувати те чи інше захворювання. Як відомо, кожний рентген апарат у невеликій дозі опромінює людину, і хоча й непомітно, але все ж впливає на організм. Багато років вчені намагаються мінімізувати дозу опромінення.

Компанія Seattle biotech репрезентувала новинку, яка у недалекому майбутньому може витіснити рентген апарати зі стоматологічного ринку, – цифровий сканер S-RAY. Пристрій підключається до планшета чи до комп’ютера і виконує функції цифрового рентген апарату. В основі роботи сканера лежить принцип ультразвукового сканування, подібного до того, яке роблять вагітним жінкам. Саме тому сканер абсолютно безпечний.

S-RAY - СТОМАТОЛОГІЧНИЙ СКАНЕР БЕЗ РЕНТГЕНІВСЬКИХ ПРОМЕНІВ

Ще одна суттєва відмінність від рентгенівського апарату – це те, що сканер невеликих розмірів, і це дуже зручно. За допомогою S-RAY стоматолог може діагностувати багато захворювань, таких як карієс та його ускладнення, пародонтоз. Крім того, передбачена можливість відтворювати 3D модель зуба.

 S-RAY дозволяє зробити ідеальний знімок зубного ряду за декілька секунд, не доставляючи пацієнтові незручностей.

S-RAY - СТОМАТОЛОГІЧНИЙ СКАНЕР БЕЗ РЕНТГЕНІВСЬКИХ ПРОМЕНІВ

Згідно прогнозів спеціалістів, новий сканер буде коштувати дешевше звичайного рентгенівського апарату, що, без сумніву, приверне увагу багатьох стоматологів, адже гарна якість та доступна ціна – це те, що потрібно кожному лікареві.

На цей момент розробники новинки проводять ліцензування апарату, що дозволить у близькому майбутньому побачити його на стоматологічному ринку.

Ірина Тодорюк, лікар, компанія БіМедіс

23.06.2016
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Стоматологія

  РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
  • УВІЙТИ
  • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
  Забули пароль?
  ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
  Пошта введена невірно
  Ваш номер телефону
  США
  Заповніть поле
  США
  Заповніть поле