Категорії новин   -   Стоматологія   -  Стоматологія

ПРОФЕСІЙНЕ ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ

Білосніжна посмішка завжди вважалася одним із показників гарного здоров'я людини, але при цьому мало хто знає, що білі зуби не завжди свідчать про їхній чудовий стан.

Процедуру по відбілюванню зубів ще нещодавно могли собі дозволити лише зірки екрану та заможні люди, але сьогодні її вже може пройти будь-яка звичайна людина, адже з'явилося багато способів відбілювання, у тому числі навіть у домашніх умовах. Нові методики стали настільки популярними, що кожна четверта людина вже замислюється про відбілювання зубів.

Професійне відбілювання зубів та його види

     1.Хімічне

Розрізняють два його види – професійне та у домашніх умовах.

Професійне відбілювання здійснюється лише у стоматологічному кабінеті, так як при цьому використовуються хімічні речовини високої концентрації. Достатньо буде 2-3 сеансів тривалістю по 30 хвилин, щоб ваші зуби стали світлішими на 1-2 тони.

Принцип дії хімічного відбілювання зубів полягає у проникненні гелю на основі перекису водню крізь емаль за посередництвом активатора (наприклад, тепла, ультрафіолетового випромінювання, лазерного променю), що ініціює розпад Н2О2 на активний кисень та інші, створюючі відбілюючий ефект, речовини.

Відбілювання зубів у домашніх умовах передбачає нанесення гелю на спеціальну каппу, виготовлену в зуботехнічній лабораторії по зліпках щелепи пацієнта, та її застосування у ротовій порожнині. Різниця полягає лише у концентрації гелю, - тут вона суттєво нижча, адже вдома неможливо якісно ізолювати слизову оболонку порожнини рота. А отже, з великою вірогідністю можна очікувати, що пацієнт, навіть не підозрюючи про це, може спровокувати виникнення у себе опіків.

Суттєвий недолік хімічного відбілювання – це пошкодження мікроструктури емалі, у результаті чого вона втрачає свої захисні властивості, а також виникає болісна чутливість зубів. При зловживанні цією процедурою у майбутньому вас може очікувати перспектива необхідності протезування.

      2. Відбілювання зубів лазером.

Це один із найбільш затратних та найбільш ефективних способів відбілювання зубів.

Від інших відрізняється активатором відбілюючого гелю, в даному випадку ним виступає лазер. Позитивний момент – лазер дозволяє контролювати інтенсивність відбілювання різних частин зуба. Промінь лазера звільняє молекули активного кисню, а той, у свою чергу, проникає крізь емаль та видаляє накопичений там пігмент. Процедура триває не більше 30 хвилин.

Відбілювання зубів лазером протипоказане при:

 1. Ерозії емалі
 2. Запальних захворюваннях слизової оболонки ротової порожнини
 3. Вагітності та лактації
 4. Наявності старих пломб

Ціна на лазерне відбілювання зубів у нашій країні коливається від 2 до 2,5 тис. грн.

      3.Фотовідбілювання.

Дуже поширений метод висвітлення зубів. Здійснюється лише у стоматологічному кабінеті.

Принцип роботи цього методу полягає у нанесенні гелю на попередньо очищені від нальоту зуби з його подальшою активацією за допомогою галогенової лампи.

Процедуру здійснюють три рази по 20 хвилин, зуби при цьому стають світлішими на 8-10 тонів. Але після фотовідбілювання, як і після інших аналогічних методів, слід дотримуватися визначеної «безколірної» дієти, інакше ваша посмішка може перетворитися у досить неприємне видовище.

     4.Відбілювання зубів air flow.

Ця методика представляє собою професійну чистку зубів. Використовується спеціальний аппарат, з якого під тиском вивільняється суміш соди та води. Цей струмінь спрямовують на зуби і таким чином досягають відбілюючого ефекту. Але слід відмітити, що вказаний спосіб дозволяє видаляти наліт лише із зовнішньої поверхні зубів, проникнення крізь емаль при цьому не відбувається. Якщо відтінок зубів визначений генетичним фактором, то значних результатів від цієї процедури очікувати не варто.

Відбілювання зубів air flow рекомендується здійснювати раз на півроку, оскільки при цьому не використовуються жодні агресивні речовини. Ця методика найбільш м'яка з усіх сьогодні відомих.

У підсумку можна з упевненістю стверджувати, що регулярний гігієнічний догляд за зубами у поєднанні з грамотним відбілюванням подарують вам досконалу посмішку, яка своєю білизною буде тішити усіх оточуючих.

Ірина Тодорюк, лікар, компанія БіМедіс

 

 
17.02.2016
ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР
  Татьяна Корабельникова 28 Лютий 2016, 17:52:06
  Google переклад
  Сегодня, наконец, свершилось: я отбелила зубы по методике air flow. Супер! Не ожидала такого сногсшибательного эффекта! Муж тоже в восторге от моей белоснежной улыбки! Спасибо, что вовремя "подтолкнули" к походу к специалисту!_Советую всем эту методику. Денег не жалко!

  Сьогодні, нарешті, сталося: я вибілила зуби за методикою air flow. Супер! Не очікувала такого карколомного ефекту! Чоловік теж в захваті від моєї білосніжної посмішки! Спасибі, що вчасно "підштовхнули" до походу до фахівця!_Советую всім цю методику. Грошей не шкода!

   Анастасия Курило 28 Лютий 2016, 06:10:06
   Google переклад
   Оказывается, есть несколько способов, не знала. Очень полезная процедура, ведь белоснежная улыбка - это визитная карточка.

   Виявляється, є кілька способів, не знала. Дуже корисна процедура, адже білосніжна посмішка - це візитна картка.

    27 Лютий 2016, 22:34:41
    Google переклад
    А чем можно отбеливать дома? Есть хорошие способы? Конечно, эффект будет не как в клинике, но хоть что-то. Пробовала разные зубные пасты и порошки, не помогает. Заранее спасибо.

    А чим можна відбілювати будинку? Є хороші способи? Звичайно, ефект буде не як у клініці, але хоч щось. Пробувала різні зубні пасти і порошки, не допомагає. Заздалегідь спасибі.

     24 Лютий 2016, 00:49:13
     Google переклад
     Интересно, спасибо. А что Вы скажете насчёт отбеливания дома? Какое вещество помогает отбеливать, потому что некоторые отбеливающие зубные пасты как будто ничем не отличаются от обычной пасты мы привыкли использовать, а стоят на порядок дороже!

     Цікаво, спасибі. А що Ви скажете щодо відбілювання будинку? Яка речовина допомагає відбілювати, тому що деякі відбілюючі зубні пасти як ніби нічим не відрізняються від звичайної пасти ми звикли використовувати, а коштують на порядок дорожче!

     • Iryna Todoruyk 25 Лютий 2016, 17:21:07
      Google переклад
      Отбеливание зубов в домашних условиях очень распространенное в наше время, однако перед тем, как его делать, нужно обязательно проконсультироваться с врачом-стоматологом, иначе можно только навредить своим зубам. Вещество, которое создает отбеливающий эффект,- это перекись водорода. При неправильной концентрации она может привести к ожогу слизистой оболочки. Если взвесить все плюсы и минусы домашнего отбеливания зубов, то моя рекомендация Вам - сделайте профессиональное отбеливание в стоматологическом кабинете, там работают врачи, которые с минимальным вредом сделают Ваши зубы идеальными. На счет зубных паст, в отбеливающие пасты добавляют большое количество абразива (вещества, которое царапает эмаль). В то время, как в обычных пастах - его количество минимально.

      Відбілювання зубів в домашніх умовах дуже поширене в наш час, однак перед тим, як його робити, потрібно обов'язково проконсультуватися з лікарем-стоматологом, інакше можна тільки нашкодити своїм зубам. Речовина, яке створює відбілюючий ефект,- це перекис водню. При неправильній концентрації вона може призвести до опіку слизової оболонки. Якщо зважити всі плюси і мінуси домашнього відбілювання зубів, то моя Вам рекомендація - зробіть професійне відбілювання в стоматологічному кабінеті, там працюють лікарі, які з мінімальною шкодою зроблять Ваші зуби ідеальними. На рахунок зубних паст, відбілюючі пасти додають велику кількість абразиву (речовини, яке дряпає емаль). У той час, як у звичайних пастах - його кількість мінімально.

     АКТУАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ Стоматологія

     РЕЄСТРАЦІЯ ПОКУПЦЯ
     • УВІЙТИ
     • ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ
     Забули пароль?
     ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЮ
     Пошта введена невірно
     Ваш номер телефону
     США
     Заповніть поле
     США
     Заповніть поле